Manga i anime

Najnowsze serie i największe klasyki, wielogodzinne dyskusje i prezentacje na temat najważniejszych i najciekawszych tytułów japońskiej sztuki komiksu.

Cosplay

Konkurs cosplay na Aishiteru to tradycja, której i tym razem nie może zabraknąć. Emocje, jury, fotografowie i trema; wiele godzin przygotowań, dziesiątki prób i poznawanie swojej postaci. Wszystko to, aby móc pokazać się w perfekcyjnie przygotowanej stylizacji.

Warsztaty Tworzenia Czekoladek

Zdecydowanie najbardziej emocjonująca atrakcja dla wszystkich, którzy wiedzą, że najkrótsza droga do serca drugiej połówki prowadzi przez żołądek. Tradycja tworzenia słodkości w dniu walentynek sięga Japonii, gdzie w ten oto właśnie sposób można potwierdzić lub wyrazić swoje uczucia.

Belgijka

Uwaga, po zakończeniu konkursu cosplay zapraszamy uczestników do wspólnego odtańczenia najfajniejszego tańca wśród tych, które kojarzą się z konwentową zabawą.

Speed Dating

Nie masz śmiałości, męczy cię samotność i w ogóle masz wrażenie, że ciągnie się za tobą wielka ciemna chmura, która układa się w napis „Forever Alone”? Zapraszamy na speed dating, czyli niezobowiązujący, przyspieszony kurs poznawania ciekawych osób.

Spotkania Autorskie

Jak co roku podczas Aishiteru pojawią się goście i artyści, którzy podczas spotkań i prezentacji uchylą wam rąbka tajemnicy swojego warsztatu i odpowiedzą na najbardziej nurtujące was pytania.

Fantastyka Naukowa

Tak generalnie to do dyspozycji mamy cały czas i przestrzeń. Jeśli ktoś chce podróżować poza granice wszechrzeczy, prosimy o rozsądek i zapięcie pasów bezpieczeństwa. Zderzenie dwóch światów – nauki i popkultury.

Sprawdźmy, kto był prawdziwym wizjonerem, a kto brak wiedzy zasłaniał efektami specjalnymi.

Coś pysznego

Mój brzuszek podpowiada mi, że głód i zabawa nie idą ze sobą w parze. Tym samym wyczekujcie informacji o smakowitościach i rozmaitościach. Nie ma co ukrywać – dobre, tradycyjne jedzenie to podstawa udanego konwentu.

LARP i RPG

Lubisz wcielać się w inne postaci? Masz osobowość poszukiwacza przygód i jesteś w stanie stawić czoła każdej zagadce? Zapraszamy na blok atrakcji teatru wyobraźni, bo któż to wie jakie skarby przyjdzie nam odnaleźć.

Śluby Konwentowe

’I przyrzekam, że wypiorę twoje skarpetki po konwencie, a miłość nasza trwać będzie tak długo, jak będziesz mnie karmił i miział po pleckach’. Zapraszamy was kochani na śluby konwentowe z przymróżeniem oka. Zabrania się doprowadzania potencjalnych małżonków siłą przed ołtarz. Można próbować przekupić ich jedzeniem.