Atrakcje

Speed Dating

Zżera Cię nieśmiałość? Niepewność? Nie wiesz jak wykonać pierwszy krok, a doskwiera Ci nieopisana samotność? Speed Dating to atrakcja przygotowana specjalnie dla Ciebie! Kto wie? Może znajdziesz się na więcej niż jednej liście życzeń

Śluby konwentowe

Połączyła Was miłość do chrupków orzechowych? Nie przeraża Cię, że do końca życia będziesz prać jej skarpety na tarce od chleba? Mieszkacie milion kilometrów od siebie, a pociągi z Wenus na Marsa są wyjątkowo drogie i niewygodne? Na Aishiteru będziecie mogli połączyć się symbolicznym węzłem małżeńskim, a nad właściwym przebiegiem ceremoniału, czuwać będzie nasz nie do końca udany pastor.  

Randka w ciemno

Lubisz niespodzianki a bogate wnętrze i barwna osobowość liczą się dla Ciebie bardziej niż to co widać w lusterku? Wspaniale. Stań po jednej ze stron kurtyny i daj się oczarować niezwykłemu poczuciu humoru, kociej wrażliwości albo po prostu temu czemuś w jego skrzeczącym się jak kogut na świtaniu głosie.

Warsztaty z robienia czekoladek

Atrakcja ta przywędrowała do nas prosto z Japonii. Kierowana jest specjalnie dla dziewczyn, które chcą powiedzieć coś ważnego swojej sympatii ale nie do końca wiedzą jak. Ewentualnie już od dawna wiedzą, ale zgodnie ze staropolską tradycją postanowiły trafić przez żołądek do serca.  

Planszówki

Padłeś? Powstań w naszej pełnej niesamowitych tytułów strefie gier planszowych. Masz swoje ulubione pozycje wydawnicze? Jesteś mistrzem którejś gry i masz ochotę udowodnić to całemu światu a może chciałbyś zagrać w coś zupełnie nowego? U nas bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Quizówka dla par

Zapraszamy na test wiedzy o sobie nawzajem. To ogromna szansa żeby sprawdzić czy on Cię słucha i czy pasujecie do siebie. Pamiętasz jakie było Wasze pierwsze, wspólne anime? A może wiesz który opening wkurza ją najbardziej? Jeśli tak to koniecznie musicie wziąć udział w naszym konkursie wiedzy dla par.

Konsolówka

Mecze, turnieje, rywalizacja, gorzka gorycz porażki i nieopisana chęć rewanżu.

Gry muzyczne i rytmiczne

Taniec, muzyka i karaoke - tych trzech rzeczy nie może zabraknąć na żadnym konwencie! 

Zobacz program