ATRAKCJE

easy website building software download

ATRAKCJE NA SCENIE

RANDKA W CIEMNO

Pastisz popularnego w latach dziewięćdziesiątych programu telewizyjnego, w którym uczestnicy rywalizowali między sobą o względy tajemniczej osoby ukrytej za kotarą. Tu nie liczy się wygląd, a wnętrze i właściwe odpowiedzi. Wyjątkowa osobowość i poczucie humoru pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję w walce o serce osoby, która skrywa się po drugiej stronie kurtyny.

KONKURS COSPLAY I OC

Zapraszamy wszystkich początkujących cosplayerów, twórców i projektantów do wzięcia udziału w kameralnym konkursie z nagrodami.
Atrakcja skierowana jest do cosplayerów, którzy NIE mają na swoim koncie więcej niż trzech startów w innych konkursach.
W osobnej kategorii wystąpią twórcy OC (original character), których serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swoich prac w naszym konkursie.

Ogromne emocje i profesjonalne jury gwarantowane.

KONCERT SIR FINK FUNK

Sir Fink Funk to niecodzienne połączeniu muzyki i komiksowego świata post-apo. Jesteście gotowi na spotkanie z szalonym bandem, który przy okazji koncertu zawsze ratuje świat przed zagładą?

ATRAKCJE MIŁOSNE

ŚLUBY KONWENTOWE

Pół żartem, a może śmiertelnie poważnie? Konwent to świetne miejsce aby przypieczętować swój związek i przysiąc swojej drugiej połówce miłość do grobowej deski. Przygotuj obrączkę, podejmij ślubne wyznanie i udowodnij że zasługujesz na jej/jego wieczną miłość.

SPEED DATING

Miłość bywa bezlitosna. Ile czasu potrzeba, żeby się zakochać? Lat? Miesięcy? 5 minut, a może jedno spojrzenie. Speed date czyli tzw szybkie randki cieszą się dużą popularnością zarówno wśród osób nieśmiałych jak i zabieganych. A Ty? Nie masz śmiałości czy nie miałeś czasu?

KAWIARENKA DLA ZAKOCHANYCH

Zapraszamy do klimatycznie przygotowanej sali w której każde, nawet najprostsze danie będzie smakować wyjątkowo i romantycznie.

WARSZTATY

Jak napisać list miłosny

Nie potrafisz wyrazić tego co czujesz? Chcesz napisać list, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przyjdź i dowiedz się co wypada napisać, a czego lepiej unikać.

Warsztaty tworzenia i zdobienia czekoladek

Mówi się, że przez żołądek do serca. I to jest najprawdziwsza prawda, dlatego pomożemy Ci zdobyć tajemną wiedzę, dzięki której zdobędziesz serce swojej miłości.  

Rumba dla początkujących i nie tylko

Rumba nazywana jest tańcem miłości, a walentynki to idealny okres by nauczyć się jej podstaw.

Rytmiczne gry muzyczne

Uwielbiacie gry muzyczne albo ciężko oderwać Was od maty do tańczenia. U nas z pewnością nie znajdziecie powodów do nudy. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach będziecie mogli dać upust swojej zręczności i wziąć udział w turniejach integracyjnych.

Fotostudio

Fotostudio poprowadzi dla was PhotoFox, dzięki której będziecie mieli okazję do wspólnego zdjęcia z osobą, na której zależy wam najbardziej. (Przyjaciele też się liczą :P )

Gry bitewne, planszówki, LARPy

Chcesz spędzić czas w nieszablonowy sposób. Wybierz się do świata wyobraźni i zapomnij o szarej rzeczywistości. Przenieś się do fantastycznego świata mrocznych elfów, orków, odwiedź niezbadane wszechświaty i uratuj postapokaliptyczne cywilizacje przed zagładą.

Konsolówka

Veni vidi vici. Pokonałeś już wszystkich swoich kolegów i chciałbyś spróbować swoich sił w poważnej rywalizacji. Zapraszamy do konsolowej strefy gracza z której wrócicie z tarczą, bądź na tarczy

GIMNAZJUM NR 19 IM. ZBIGNIEWA HERBERTA
ul. Dębowskiego 39, Wrocław

KONTAKT
WM Events sp. z.o.o.
Email: [email protected]